ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нагли, бързи и очевидно супер кадърни хакери разбиха защитната система за достъп до авоарите на руската "Металинвестбанк" и източиха 667 милиона рубли (приблизително 7,4 милиона евро).
препоръчано
Парите са прехвърлени по сметките на няколко физически лица, съобщава РИА Новости.
Представители на бланката за заявили официално в полицията за извършената кражба.Източването е станало в последните дни на февруари, допълва агенцията. Наглите хакери се издирват от полицията.
свързани новини
Пентагонът кани хакери да тестват киберсигурността му
6559
на 02.03.2016


