BG EN

Хакерът Guccifer 2.0 разби сървъра на демократите в САЩ, отрича връзки с Кремъл

Хакерът Guccifer 2.0 разби сървъра на демократите в САЩ, отрича връзки с Кремъл

7899
на 08.09.2016
Хакерът Guccifer 2.0 разби сървъра на демократите в САЩ, отрича връзки с Кремъл
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хакерът, който се нарича Guccifer 2.0 и който по-рано пое отговорността за взлома над сървърите на Демократическата партия на САЩ, отхвърли каквито и да било връзки с правителството на Русия, съобщи Wall Street Journal.

препоръчано

През юли сайтът WikiLeaks публикува  над 19 000 електронни писма на Демократическата партияна САЩ. Отговорност за удара пое хакерът с псевдоним  Guccifer 2.0.

Въпреки че разследването на ФБР продължава, представители на Демократическата партив, в това число президентът Барак Обама и кандидатът за този пост Хилари Клинтън, не изключват връзка на хакера с руските власти, и дори заявиха, че това е от полза за кандидата на републиканците Доналд Тръмп.

От пресслужбата на президента на РФ заявиха, че обвинения по адрес на Русия за абсурдни.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от "Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК