BG EN

Халф на Колумбия с тежка контузия на Копа Америка

Световен футбол

Халф на Колумбия с тежка контузия на Копа Америка

4100
на 23.06.2015
Халф на Колумбия с тежка контузия на Копа Америка

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полузащитникът на Колумбия Едвин Валенсия ще бъде извън терените 6 месеца заради тежка контузия в коляното. Валенсия бе изнесен на носилка в 20-а минута при нулевото равенство срещу Перу в неделя в мач от Копа Америка.

препоръчано

Направените прегледи показаха, че играчът е скъсал кръстни връзки на дясното коляно. Така халфът ще пропусне мачовете на своя клуб Сантос до края на годината.

Колумбия среща Аржентина в петък в четвъртфинален мач на Копа Америка

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК