ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бригадите Ал-Касам, военното крило на палестинското войнствено движение ХАМАС, публикуваха днес снимки на израелски затворници, които държат в Газа, предава The Times of Israel.
препоръчано
В съобщението прикрепено към снимките групировката предупреди израелските власти, че техните затворници ще бъдат в опасност, ако Израел продължи с офанзивата си в Газа и отхвърли примирието.
"Всяко по-нататъшно забавяне или отхвърляне на примирието от израелското правителство, под ръководството на премиера Бенямин Нетаняху, ще доведе до смъртта на затворниците“, се казва в съобщението, според иранската информационна агенция Tasnim.
„Хамас“: Нито един от заложниците няма да се върне в Израел
32102
на 19.09.2025


