BG EN

"Хамас" призна, че е отвлякла израелски войник

Азия

"Хамас" призна, че е отвлякла израелски войник

5050
на 21.07.2014
Хамас призна, че е отвлякла израелски войник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Въоръженото крило на палестинската групировка „Хамас” обяви, че е отвлякло израелски войник, с което предизвика празненства по улиците на Газа, предаде AFP

препоръчано

„Израелският войник Шаул Аарон е в ръцете на бригадите „Изедин ал Касам”, каза говорител с псевдонима Абу Обейда в телевизионно обръщение.

Говорител на израелката армия заяви, че са запознати с информацията и я проверяват. 

Кореспондент на AFP съобщава за празненства по улиците на градовете на Западния бряг Рамала и Хеброн, след обявяването на новината, палестинци стрелят във въздуха и възхваляват „Хамас”.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК