BG EN

Хаос в социологията преди вота

Политика

Хаос в социологията преди вота

4256
на 30.04.2013
Хаос в социологията преди вота
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сериозното разминаване в прогнозите на социолозите за вота на 12 май се дължи на манипулации на част от агенциите, заяви директорът на "Медиана" Кольо Колев, пише "Репортер".

препоръчано

Така той обясни големите разлики между изследванията на Мира Радева от МДМБ, НЦИОМ и Центъра за анализи и маркетинг. В последните проучвания разминаването в подкрепата за бившите управляващи от ГЕРБ мина 4%.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК