BG EN

Харадинай: Косово трябва да стане член на ЕС

Балкани

Харадинай: Косово трябва да стане член на ЕС

10140
на 17.09.2017
Харадинай: Косово трябва да стане член на ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят на Косово Рамуш Харадинай заяви, че е открит към разрешаването на въпроса за демаркацията на границата с Черна Гора и че се надява той да бъде решен скоро, което ще позволи свобода на движение на гражданите на Косово в Шенгенската зона, пише Gazeta Express, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Харадинай заяви, че Косово възнамерява да запазва и да развива добросъседството и високо цени отношенията с Черна Гора. Той добави, че правителството иска да изпълни всичките си отношения и да постигне целта да стане член на ЕС.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК