BG EN

Хари и Меган заплашиха със съд папараци в Канада

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Хари и Меган заплашиха със съд папараци в Канада

14336
на 21.01.2020
Хари и Меган заплашиха със съд папараци в Канада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският принц Хари и съпругата му Меган заплашиха със съд папараци заради снимки на семейството им в Канада, съобщи Скай нюз.

препоръчано

Предупреждението бе отправено, след като в медии бяха публикувани снимки на Меган Маркъл, която се разхожда с бебето Арчи и с двете си кучета в парк във Ванкувър.

Адвокати на семейството казват, че Меган е снимана без нейно съгласие и че фотографът се е криел в храст в парка и я шпионирал.

Хари и Меган твърдят, че е имало и предишни опити семейството им да бъде заснето без разрешение, докато е в дома си. Папараци постоянно били на пост край къщата им във Ванкувър, за да ги дебнат.

Принц Хари пристигна днес в Канада, за да бъде със съпругата и сина им, след като изпълни през едни от последните си публични ангажименти като член на кралското семейство. Бъкингамският дворец оповести преди дни споразумението с херцозите на Съсекс, които пожелаха да се оттеглят от кралските си задължения и да живеят във финансова независимост. Кралица Елизабет Втора уважи желанието им. Хари и Меган занапред няма да са действащи членове на британското кралско семейство, няма да ползват титлите "кралски височества" и искат да се издържат сами, отбелязва БТА.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК