Хари Кейн изведе Тотнъм до класика срещу Норич

5908
на 26.12.2015

Отборът на Тотнъм Хотспър се утвърждава в топ 4 на английската Висша лига, след като постигна втора поредна победа в шампионата. "Шпорите" зарадваха феновете си на Боксинг Дей с "класически" успех 3:0 над Норич на своя "Уайт Харт Лейн".

В ролята на Дядо Коледа за лондончани влезе младият таран на домакините Хари Кейн, който продължи головата си серия с нови две попадения във вратата на "канарчетата". Кейн бе точен в 26-ата минута от дузпа и 42-ата, за да даде солиден аванс на своя отбор още преди почивката. През второто полувреме появилият се като резерва Том Каръл оформи крайното 3:0 с красив гол.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно карала ли е колата на НСО с превишена скорост (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно карала ли е колата на НСО с превишена скорост (ВИДЕО)