Харисън Барнс се отличи за Далас (РЕЗУЛТАТИ ОТ НБА)

Баскетбол

11870
на 07.11.2016

Отборът на Далас Маверикс се наложи над гостуващия Милуоки Бъкс с 86:75 след продължение. Гостите доминираха през първата половина от срещата, но след почивката домакините поеха инициативата, а в допълнителните пет минути играха чудесно, отбелязвайки 12 точки срещу само една за "елените". Харисън Барнс се отличи с 34 точки за Далас.

Мемфис Гризлис претърпя домакинско поражение от Портланд Трейл Блейзърс с 94:100. Срещата бе равностойна, а нейният изход бе решен в заключителната четвърт - при резултат 86:86 гостите реализираха 9 поредни точки, а Мемфис не успяха да реагират адекватно.

Си Джей МакКълъм наниза 37 точки за Портланд, а Марк Гасол 21 за домакините. Лос Анджелис Лейкърс победи Финикс Сънс със 119:108 у дома. На "слънцата" не им помогнаха 39 точки на 20-годишния Девин Букър.