BG EN

Хванаха в крачка Милко Киров! Ето го автокрадеца, вилнял в бургаския жк "Изгрев"

Крими

Хванаха в крачка Милко Киров! Ето го автокрадеца, вилнял в бургаския жк "Изгрев"

13918
на 08.09.2016
Хванаха в крачка Милко Киров! Ето го автокрадеца, вилнял в бургаския жк Изгрев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

38-годишният Милко Киров, който бе заловен в крадена кола в бургаския ж. к. "Изгрев", бе докаран в съда, където ще се гледа мярката му за неотклонение. Автоджамбазинът иска да бъде пуснат под домашен арест, но дали желанието му ще бъде удовлетворено, предстои да разберем, съобщава "Флагман".

Припомняме, че полицаи задържаха криминално проявения и осъждан мъж  на 5 септември около 2.40 ч на бул. „Янко Комитов“ срещу завод „Хемус“. Той бил зад волана на „Деу Рейсър“, с бургаска регистрация. Милко откраднал колата автомобилът е отнет противозаконно предния ден от паркинга на бл. 55 в ж.к. „Изгрев“.

Установено е, че той. отнел противозаконно на 26 август и „Опел Кадет“, с бургаска регистрация от паркинга пред бл. 54 в комплекса. 

препоръчано

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая Баба Алино: Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК