ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Товарен автомобил „Форд Транзит” е засечен с крадени дърва, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Разград, предаде topnovini.bg.
препоръчано
Превозното средство, управлявано от 37-годишен мъж от село Синя вода, е спряно в 7.00 часа вчера сутринта в село Манастриско. Извършената полицейска проверка установила, че в буса се превозват два кубика дърва за огрев от видовете „дъб” и „габър”. На тях не били поставени горски марки и нямало надлежно позволително. По случая е образувано бързо производство.
Ученици посадиха дървета и храсти
4723
на 24.04.2015


