ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
37-годишен мъж е задържан за шофиране под влияние на наркотици в Казанлък, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
препоръчано
На 5 декември 2025 г. в РУ-Казанлък е образувано бързо производство под надзора на Районна прокуратура – Стара Загора.
Около 16:45 ч. същия ден, 37-годишен мъж е бил спрян за проверка на бул. „Княз Александър Батенберг“ в Казанлък, докато управлявал лек автомобил „Фолксваген“. Техническо средство е отчело наличие на амфетамин и метамфетамин в организма му.
Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая продължават действията по разследването.
свързани новини
Специализирана операция за дрога в няколко общини на област Велико Търново
11908
на 05.12.2025
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
9031
преди 15 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
13293
преди 15 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
14505
преди 15 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
9476
преди 16 часа


