ГОРЕЩО
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Крими
Хванаха мъж зад волана с 2,39 промила алкохол, оставиха го да изтрезнява в ареста
6218
на 04.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
57-годишен мъж, седнал зад волана пиян, хванаха посред бял ден новозагорски полицаи. Това е станало на 3 август по време на операция по безопасност на движението.
препоръчано
Около 16,09 часа на ул. “Цар Освободител” в Нова Загора пътните полицаи спрели за проверка лек автомобил “Сеат Ибиза”. При проверката за употреба на алкохол 57-годишният шофьор показал положителна проба от 2,39 промила.
Той е в ареста за 24 часа. Срещу него е образувано бързо досъдебно производство.
Пиян зад волана се пробва да подкупи със 100 лева катаджии
3314
на 03.08.2015


