ГОРЕЩО
Земетресение люшна България
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
ИЗВЪНРЕДНО! Радев развърза ръцете на МВР и разпореди на земеделския министър да направи спешна проверка притискани ли са български производители (ВИДЕО)
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турската полиция е задържала в Измир мъж, който е заподозрян във връзки с Анис Амри - извършителят на атентата на коледен базар в Берлин през декември, предаде БТА.
препоръчано
Смята се, че мъжът е германски гражданин от йордански произход. Той е отведен за разпит, след като е бил задържан в хотел в крайбрежния турски град.
Анадолската агенция не съобщава други подробности, но посочва, че мъжът е планирал да участва в нови атаки в Европа.
свързани новини
ДРОГА! Атентаторът от Берлин редовно употребявал кокаин и канабис
10446
на 04.03.2017
Терористичната групировка ИДИЛ пое отговорност за нападението в Берлин на 19 декември, при което загинаха 12 души, а десетки бяха ранени.
Амри бе убит при престрелка с италианската полиция край гара в предградие на Милано на 23 декември.
Европа търси трайно решение за лятното и зимното часово време
15145
преди 17 часа
ЕС забранява еднократните пакетчета с кетчуп и майонеза в заведенията
10451
преди 19 часа


