ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават арестите в Айтос. След като в понеделник служители на реда спипаха двама наркопласьори, снощи е закопчан и друг млад мъж. Айтозлията е хванат с торба марихуана – 120 грама. Мъжът е заловен вчера вечерта около 20:00 часа на улица „Славянска” близо до разклона за село Караново.
препоръчано
Служителите от айтоската полиция спрели за проверка лек автомобил „Фолксваген Пасат” с бургаска регистрация, управляван от млад мъж. В купето на колата била открита политиеновата торба с марихуана, съобщиха от полицията.
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
43965
преди 40 минути


