BG EN

Хванаха шеф от баскет федерацията да кара пиян

Баскетбол

Хванаха шеф от баскет федерацията да кара пиян

16854
на 23.11.2025
Хванаха шеф от баскет федерацията да кара пиян
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълнителният директор на Българската федерация по баскетбол Филип Виденов е бил заловен да шофира след употреба на алкохол.

препоръчано

Той е управлявал служен автомобил на централата - марка "Фолксваген", когато в ранните часове на събота е бил спрян за проверка от служители на КАТ в района на ЖК "Дружба" 2.

Дрегерът е отчел 1,38 промила алкохол. При проверката е установено, че Филип Виденов е бил без документ за управление на моторно превозно средство.

Виденов е задържан, номерата на автомобила са били свалени, а в последствие е бил освободен.

В понеделник започва производство по случая. Това е втори случай, при който баскетболният шеф е хванат да шофира след употреба на алкохол, предаде "Блиц".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК