BG EN

Хебър продава голмайстора си в чужбина

Футбол

Хебър продава голмайстора си в чужбина

26095
на 02.02.2025
Хебър продава голмайстора си в чужбина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хебър Пазарджик е на път да осъществи втори трансфер тази зима. След като Шейх Диаманка беше продаден в японската Джей Лига 2, сега клубът може да се раздели и с нападателя Набил Макни.

препоръчано

Голмайсторът на отбора вероятно изживява последните си дни в тима, тъй като за него вече има конкретни оферти от три чуждестранни клуба, напомни "Гонг".

В края на предходния трансферен прозорец Хебър отказа атрактивна оферта за 23-годишния Макни от водещ български клуб, с който има добри взаимоотношения. Сега, обаче, цената на тунизийския нападател е по-висока заради силните му изяви в елита, където през есента отбеляза шест гола и направи четири асистенции.

свързани новини

"Говорим за тимове от Молдова, Русия и Турция. Ръководството ще изчака до последно преди да вземе решение на къде да поеме Набил. Неговото желание също ще бъде взето под внимание", разкриват от мениджърското звено на Хебър.

Според неофициални източници, сред кандидатите за подписа му са руският Пари Нижний Новгород и молдовският Шериф Тираспол, а в последния момент е постъпила и оферта от елитен турски отбор.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК