BG EN

Хенри Болтън отказа да напусне Партията на независимостта, въпреки вота на недоверие срещу него

ЕС

Хенри Болтън отказа да напусне Партията на независимостта, въпреки вота на недоверие срещу него

10485
на 24.01.2018
Хенри Болтън отказа да напусне Партията на независимостта, въпреки вота на недоверие срещу него
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Хенри Болтън отказа да напусне председателкия пост на Британската партия на независимостта въпреки натиска от редиците ѝ. Той заяви, че ще продължи политическата си борба, въпреки вота на недоверие спрямо водачеството му от националния изпълнителен комитет на партията, пише London Evening Standard.

препоръчано

„Вместо да подавам оставка, през следващите четири седмици ще призовавам за координация на всички искащи Брекзит организации, за да направя така, че правителството да достави пълната независимост от ЕС и ще призова партията да се мобилизира за това“, заяви Болтън.
„Това е най-спешният въпрос пред страната и няма да позволя на националния изпълнителен комитет на партията да я отклонява от участието в дебата за независимостта“, допълни той. 
„Време е да се сложи край на това изкуствено боричкане в партията, а тези, които са част от него, да се махнат. Време е да източим блатото“, заяви той по повод подалите оставка заради него партийни функционери. 

Фокус

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК