Хеттрик на Кристиано Роналдо прати Португалия на финал на турнира Лига на нациите

6896
на 06.06.2019

Хеттрик на суперзвездата Кристиано Роналдо класира актуалния европейски шампион Португалия на финала в първото издание на турнира Лига на нациите.

В първия полуфинал от надпреварата, който се изигра в Португалия, тимът на домакините на финалната четворка на надпреварата в дивизия "А" на надпреварата, победиха Швейцария с 3:1.

Португалците стигнаха до успеха след късни голове на Роналдо.

Капитанът на Протугалия откри резултата в мача от пряк свободен удар в 25-ата минута. В 57-ата минута Рикардо Родригес възстанови равенството.

В 88-ата минута с втория си гол в мача Кристиано Роналдо даде отново преднина на Португалия, а две минути по-късно той оформи и хеттрика си в двубоя за крайното 3:1.

В мача за трофея Португалия среща победителят от втория полуфинал, който е днес и противопоставя тимовете на Холандия и Англия.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)