BG EN

"Хизбула" взриви израелски войници, пресекли границата с Ливан

СВЕТЪТ ДНЕС

"Хизбула" взриви израелски войници, пресекли границата с Ливан

31514
на 15.04.2024
Хизбула взриви израелски войници, пресекли границата с Ливан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Хизбула" заяви, че е детонирала взривни устройства, насочени срещу израелски войници, които според групировката са преминали на ливанска територия. Израелската армия съобщи, че четирима души са пострадали при експлозия в района на северната граница. Един от тях е тежко ранен, съобщиха от службата.

препоръчано

За пръв път "Хизбула" заявява, че е извършила подобно нападение през шестте месеца след избухването на войната в Газа. Бойци на групировката са заложили взривни устройства в района на "Тал Исмаил" в Ливан и ги детонирали, след като израелски войници пресекли границата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК