ГОРЕЩО
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Америка
Хилари Клинтън използва трагедията в Ница за свои политически цели, побърза да обяви мюсюлманите за мирни хора
23613
на 15.07.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дори след ужасяващия пореден терор във Франция тази нощ, Хилари Клинтън се опита да използва трагедията на хората са свои политически цели.
препоръчано
В Туитър бе разпространен неин пост: "Нека сме наясно: Ислямът не е нашият противник. Мюсюлманите са мирни и толерантни хора и нямат нищо общо с тероризма."

Както ПИК съобщи, съперникът й за президентския пост Доналд Тръмп отложи обявяването на вице-президента си заради атаката в Ница. „В светлината на ужасяващата атака в Ница, Франция, отлагам утрешната пресконференция относно обявяването на вице-президента ми“, съобщи Тръм в Туитър.
свързани новини
Броят на загиналите в Ница расте всяка минута
25247
на 15.07.2016
Оланд спешно се връща в Париж след атаката в Ница
22909
на 15.07.2016


