BG EN

Хилъри напуска, призна Обама

Шоу легенди

Хилъри напуска, призна Обама

4003
на 25.10.2012
Хилъри напуска, призна Обама
Автор:   Явор Белчев
Вашингтон. Хилари Клинтън напуска държавния департамент. Това призна президентът на Съединените щати Барак Обама. Бившата първа дама ще се оттегли от поста си дори, ако той спечели втори мандат."Тя свърши невероятна работа. Натрупа много мили, работеше наистина усърдно", обяви държавният глава пред зрителите на Ен Би Си. Хилари е един от безценните кадри на текущата администрация и е считана за един от най-компетентните управляващи в обкръжението на Обама. По-малко от две седмици преди вота от 6 ноември, който ще определи дали ще спечели втори мандат в Белия дом, Обама отправи куп възхвали по адрес на Клинтън, която преди четири години беше негов яростен съперник за номинацията на Демократическата партия. Обама тогава спечели номинацията преди да удържи победа над издигнатия от републиканците Джон Маккейн на изборите от ноември 2008 г. Междувременно Ройтерс съобщи, че Обама губи по точки пред съперника си Мит Ромни. Републиканецът е повел с 1% в напреварата за Белияш дом дни преди изборите на 6-ти ноември. Това отчело ежедневното проучване на Ройтерс сред избирателите, които възнамеряват да гласуват на президентските избори за държавен глава на САЩ.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК