ГОРЕЩО
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истински хит в нета се превърна мним билборд с Христо Бисеров. След като бившият зам.-председател на парламента и депутат от ДПС изненадващо бе оправдан от Софийския градски съд по трите обвинения, които били останали недоказани в интернет се завъртя закачлива снимка, която събра 800 споделяния и стотици коментари.
препоръчано
"Прекалено много знам, за да лежа в затвора! Благодаря Ви, прокурор Бецова", изписа върху билборд авторът на шеговития колаж в Интернет.
свързани новини
Оправдаха Христо Бисеров (обновена)
24509
на 01.12.2015
"Съдът е независим, защото нищо не зависи от него!", "Мазен като пакетче масло върху горещ радиатор!" и още стотици коментари в този стил заваляха по адрес на бившия зам.-председател на Народното събрание.



