Хичо бележи в Гърция

4837
на 01.11.2015

Българският полузащнитк Николай Димитров вкара втори гол за сезона за Ксанти, който се наложи с 3:1 над Панаитоликос в мач от деветия кръг на гръцкото първенство по футбол. Юношата на "Левски" изравни резултата в 16-ата минута, след като в деветата сърбинът Марко Марковски беше открил за гостите.

Димитров напусна терена в 58-ата минута за сметка на халфа Дани Нието, като секунди по-рано Емануил Папастериано даде аванс на Панаитоликос. Овидиу Ереа пък оформи крайното 3:1 с гол в добавеното време. Победата изкачи Ксанти на девето място в класирането, докато Панаитоликос е 13-и и точно над чертата на изпадащите.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за първия ден от новата седмица - Овните са подвластни на емоциите, проблеми връхлитат Близнаците САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за първия ден от новата седмица - Овните са подвластни на емоциите, проблеми връхлитат Близнаците
ГОРЕЩА ТЕМА! Вариантите пред ГЕРБ рязко намаляха - БСП също няма да ходи на преговори ГОРЕЩА ТЕМА! Вариантите пред ГЕРБ рязко намаляха - БСП също няма да ходи на преговори