BG EN

Хлапак подаде фалшив сигнал за бомба

Крими

Хлапак подаде фалшив сигнал за бомба

8566
на 29.05.2023
Хлапак подаде фалшив сигнал за бомба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Непълнолетно момче е установено като автор на злоумишлен сигнал за поставено взривно устройство в град Садово.

препоръчано

Съобщението тийнейджърът отправил около 2 часа през нощта в понеделник на телефон 112, а минути по-късно служителите на реда влезли в дирите му и го задържали.

По случая в РУ-Асеновград е образувана проверка за престъпление по чл. 326, ал. 1 от НК, предстои материалите да бъдат внесени в прокуратурата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК