ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Политика
Ходенето по мъките с промените в Изборния кодекс продължава в парламента
10688
на 25.11.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатите продължават с приемането на промените в Изборния кодекс на второ четене.
препоръчано
Вчера народните представители спориха повече от 4 часа само за наименованието на законопроекта. На няколко пъти в залата се стигна до сериозно напрежение между партиите. Най-сериозните дебати се очакват около точката, която връща хартиените бюлетини.
По програма днес е заложено да има и парламентарен контрол. Служебният премиер Гълъб Донев трябва да вземе участие с отговор на три въпроса.


