ГОРЕЩО
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
55-годишен гражданин на Холандия пострада при пътно-транспортно произшествие в Разград. Това съобщиха от ОДМВР-Разград.
препоръчано
Сигналът за инцидента на кръстовището между улиците „Бузлуджа“ и „Дончо Сумпаров“ е подаден в 16.15 часа на 12 август на тел.112. На място е установено, че лек автомобил „Фолксваген Пасат“, управляван от 29-годишен мъж от Разград, отнема предимството на скутер „Пежо“.
Водачът на скутера със статут на постоянно пребиваващ в България чужденец пада на пътното платно и чупи ръката си. Пострадалият е откаран в МБАЛ-Разград.
Пробите за алкохол на двамата участници в катастрофата са отрицателни.
По случая се води досъдебно производство.
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
235768
преди 4 часа
18 пияни шофьори залови МВР за ден
12341
преди 14 часа
Румънски тир се завъртя и блокира Прохода на Републиката
11196
на 06.12.2025


