BG EN

Холандският премиер: На ЕС му остават не повече от два месеца, за да се справи с бежанската криза

ЧАС ПИК

Холандският премиер: На ЕС му остават не повече от два месеца, за да се справи с бежанската криза

3719
на 20.01.2016
Холандският премиер: На ЕС му остават не повече от два месеца, за да се справи с бежанската криза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейският съюз разполага с не повече от два месеца, за да се справи с наплива на бежанци. Това заяви пред Европейския парламент в Страсбург холандският премиер Марк Рюте, цитиран от Фокус.

препоръчано

Рюте поясни, че само след два месеца настъпва пролетта и броят на бежанците, които ще тръгнат към Европа, ще започне отново да нараства. 

„Позволете ми да говоря ясно: настоящите цифри няма да останат на това ниво. Времето ни изтича. Необходимо е рязко да понижим притока на бежанци в следващите шест до осем седмици, защото с идването на пролетта притокът на мигрантите само ще се засилва, а трябва и да се справим с тези до този момент“, заяви министър-председателят на Холандия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК