BG EN

Хонконг повиши нивото на тревога заради смъртоносния птичи грип H7N9

ЧАС ПИК

Хонконг повиши нивото на тревога заради смъртоносния птичи грип H7N9

3109
на 28.12.2014
Хонконг повиши нивото на тревога заради смъртоносния птичи грип H7N9
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В неделя болниците в Хонконг повишиха нивото на тревога, след като жена в критично състояние беше диагностицирана със смъртоносния птичи грип H7N9, предаде AFP.

препоръчано

68-годишната жена е била приета в болница на 25 декември. Две седмици по-рано тя се е завърнала от пътуване до китайския град Шънджън.

Засега не се знае къде и по какъв начин жената се е заразила с вируса.

До момента десет души в Хонконг са диагностицирани с опасния вирус

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК