ГОРЕЩО
ДПС проведе среща на представители на Добрата партия (СНИМКИ(
ПРАВО В ОЧИТЕ! Министър Еконт съсипа окончателно пощите, слугинчето на Доган и моментен галеник на ППДБ сега замита
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
ЧАС ПИК
Хора, бдете! Путин и Башар Асад искат главата (заедно с перуката) на Асен Генов, светинята на демокрацията ни!
82158
на 17.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Много съм притеснен.
препоръчано
Демокрацията е в опасност, след като една от нейните светини Асен Генов, известен и като Радха-винода-дас, получи смъртна присъда от радикалната организация "Българска армия".
Без съмнение заплахата е продуцирана от Петата колона на съветската, постсъветската и руска имперска амбиция в България. Поръчителите на убийството на Асен Генов също са ясни: Владимир Путин и Башар Асад.
Хора, бдете!
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ: Нов протест срещу директора на МВР Пловдив. Този път в София
2175
преди 6 минути
ДПС проведе среща на представители на Добрата партия (СНИМКИ(
4229
преди 19 минути


