BG EN

Храниш бездомно куче или котка - 150 лв. глоба!

ЧАС ПИК

Храниш бездомно куче или котка - 150 лв. глоба!

203278
на 06.06.2016
Храниш бездомно куче или котка - 150 лв. глоба!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До 150 лв. глоба грози всеки благоевградчанин, който бъде засечен от инспекторите по обществения ред и сигурността в общината, че храни бездомни кучета и котки. „Не са малко хората, които от криворазбрана грижа за животните ги хранят в кварталите, в които живеят - около блокове и жилищни кооперации, а така не се помага на животните, само се създава реална опасност за децата и минувачите.

препоръчано

Хуманно отношение е да се осинови куче от приюта, така броят на бездомните намалява заедно с опасността от неочаквана агресия”, каза пред вестник „Струма“ Илияна Балева, собственик на приюта за бездомни кучета в благоевградското село Мощанец.

Законно регистрираните кучета със собственик в общината са 389.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК