ГОРЕЩО
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
Левски елиминира напълно заслужено Университатя и продължава да мечтае
Губернаторът на Варна дреме за борчовете на Благо Коцев
ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ?! Военното министерство събира от дарители 7 хиляди евро за лечение на дъщерята на загиналия пилот Дункин - негови колеги са бесни (СНИМКИ)
Гинка от „Оборище“ и умните и красивите от жълтите павета са в състояние на прединфарктен шок. Ето защо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снаряди, изстреляни от бойците на сирийската опозиция, са се взривили в старинния християнски квартал Баб Тума в Дамаск, предаде ТАСС.
препоръчано
Пострадали са петима души – две деца и три жени. Повредени са жилищни сгради. Обстрелът е дошъл от превзетото от бунтовническите групировки „Джабхат ан Нусра“ и „Джеиш ал Ислам“ предградие на столицата Айн Терма.
В северозападната сирийска провинция Идлиб са били подложени на артилерийски обстрел шиитските градове Ал Фуа и Кефрая. Според местните власти са загинали седем души, а десетки са ранени.
Дамаск на път да си върне Палмира от "Ислямска държава"
12666
на 09.07.2015


