BG EN

Христо Иванов подава документи за регистрация на „Да, България”

Политика

Христо Иванов подава документи за регистрация на „Да, България”

13326
на 13.01.2017
Христо Иванов подава документи за регистрация на „Да, България”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият правосъден министър Христо Иванов ще внесе днес в Софийския градски съд документите за регистрацията на новата партия „Да, България”.

препоръчано

Само преди дни някои от членовете на партията изразиха опасения, че не е изключено съдът да попречи на  регистрацията.

"Да, България" беше учредена на 7 януари. Плановете на най-новия политически играч са да се включи още в предстоящите предсрочни парламентарни избори.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в Продължаваме промяната. Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в "Продължаваме промяната". Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК