BG EN

Христо Стоичков преотстъпи трима, поведе Литекс към Солун

Футбол

Христо Стоичков преотстъпи трима, поведе Литекс към Солун

2325
на 13.01.2013
Христо Стоичков преотстъпи трима, поведе Литекс към Солун
Старши треньорът на Литекс Христо Стоичков реши да преотстъпи трима свои футболисти на други клубове. Литекс преотстъпи трима свои футболисти.  Полузащитникът Борислав Борисов ще играе под наем в "Ботев" (Враца) , а във Видима-Раковски ще се обиграват 18-годишното крило Ангел Здравчев и с година по-големият вратар Алекс Конов. Техните изяви и прогрес ще бъдат следени изкъсо през пролетния полусезон от щаба на Христо Стоичков, съобщи клубният сайт. Ловчанлии  заминаха за първия  си лагер в Гърция с група от 27 футболисти. В продължение на 12 дни те ще се подготвят в Солун на базата на местния клуб Ираклис. Сред избраниците на Камата попаднаха нови трима юноши от клуба - нападателят Кристиян Петков, левият бек Мартин Иванов и защитникът Пламен Гълъбов. Бившият играч на Литекс  Алтин Хаджи, който играе в Аполон Каламаря, ще бъде нащо като гид на "оранжевите" в Гърция.  Именно срещу Аполон ловчанлии  ще изиграят първата си контрола за годината в четвъртък.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова с последни новини за провала с бюджета: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова с последни новини за провала с бюджета: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК