ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендата на Българския футбол Христо Стоичков се радваше днес цели 4 часа на първата среща със своите фенове в Залата на славата в София.
препоръчано
"Първата среща с фенове в Зала на славата "Христо Стоичков" за годината е невероятна! Толкова съм впечатлен какви реликви с моето име пазят хората!
Прегръщам всички ви! Идвайте в залата на славата, гледайте различните експозиции! И знайте - аз винаги съм с вас! До нови срещи, приятели!", написа Камата във Фейсбук, след като видя извилата се опашка от свои привърженици, издава "Труд“.
свързани новини
Стоичков съкрушен: Бате Пепи, крещи и от небето, че Господ е българин!
21747
на 08.01.2025
Стоичков отпразнува 30-годишнината от Златната топка в звездна компания (СНИМКИ)
25564
на 20.12.2024
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
11085
преди 13 часа
Табла: разликата между играта на живо и онлайн
22923
на 04.12.2025
Щефи Граф и Андре Агаси - в Лас Вегас, но далеч от светлините
58632
на 28.11.2025


