ГОРЕЩО
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши-треньорът на Левски - Петър Хубчев, е с огромна роля относно това Дени Алар да подпише с тима от "Герена", твърдят от изданието "Лаола".
"Много добрите разговори с треньора Петър Хубчев ме убедиха, че Левски е правилният клуб за мен в момента", коментира централният нападател Алар.
"В лицето на Левски открихме много престижен клуб за Дени. В Левски той може да се концентрира изцяло върху голямата си сила - реализирането на попадения", добавя агентът на Алар - Франк Шрайер.
препоръчано
свързани новини
ОФЕРТА: Шотландският гранд Рейнджърс поиска талант на Левски
12529
на 27.06.2019
Австрийски голмайстор подсили „Левски” (ВИДЕО)
11412
на 27.06.2019
Още един гръцки играч може да акостира на "Герена"
19275
на 26.06.2019
Кирил Ивков с горещ коментар за гранда от "Герена"
48818
на 23.06.2019


