ГОРЕЩО
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Младен Маринов жегна ППДБ за катастрофалната кадрова политика заради директора-извратеняк
Писателят Милен Русков ИЗРИГНА срещу Цънцарова: Капитализъм и уволнения! Пропагандата не е стока, не струва нищо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестни лица са набили и ограбили сина на кмета на Чикаго Емануел Рам, пише агенция "Фокус", позовавайки се на The Chicago Tribune.
Нападателите са взели на 17-годишният Зак Емануел мобилния телефон и са му причинили синини и порезни рани по лицето. Инцидентът се е случил в близост до дома на кмета. Към момчето се приближили двама мъже, като единият го ударил в лицето с юмрук, а вторият започнал да го души. Нападателите принудили Зак да разблокира мобилния си телефон.
Полицията издирва престъпниците.
препоръчано
Българите в Одрин кът, ето как се оправдават местните
4545
преди 1 часа
Спипаха над 160 кг хероин в тир с хранителни стоки, пътуващ за България
5087
преди 2 часа
Турция предупреди Украйна и Русия срещу ескалация в Черно море
7424
преди 3 часа
ЦЕНИТЕ РАСТАТ: Гърците пестят за Коледните празници
5796
преди 5 часа


