BG EN

Хърватия става домакин на най-голяма в Европа конференция за здравния туризъм

Европа

Хърватия става домакин на най-голяма в Европа конференция за здравния туризъм

5069
на 11.02.2017
Хърватия става домакин на най-голяма в Европа конференция за здравния туризъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Хърватия тази година ще се проведе седмата конференция, посветена на здравния туризъм, предава Total Croatia News, цитианот "Фокус". Тя ще се състои между 28-ми февруари и 2-ри март 2017 г. в град Ровин, намиращ се на полуостров Истрия. 
Конференцията, която е най-голямото събитие по-рода си в Европа, ще бъде под патронажа на президента на Хърватия Колинда Грабар-Китарович. Държавният глава отбеляза, че „оценява положените усилия, чиято цел е Хърватия да се утвърди като целогодишна туристическа дестинация с качествен здравен туризъм“.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 143
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК