ГОРЕЩО
Проф. Константинов резна перките на ПДПБ: Няма никаква гаранция, че младите ще гласуват за тях
Подаръците на Тръмп за Коледа - от златни кюлчета и часовници до древна кралска корона
ИДЕ СТРАШЕН СТУД! Ето къде синоптиците обявиха жълт код за опасно време
Асим Адемов с УНИЩОЖИТЕЛНА ИРОНИЯ: Банките са препълнени с левове - обърках се как "почтеният" Асен Василев и раздавачът на шамари Ивайлов Мирчев викат как мафията ни ограбила
СТАВА ОПАСНО! Руското МВнР призова руснаците да се въздържат от пътуване до Германия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хърватският министър на отбраната Анте Котроманович каза, че всеки бежанец, който преминава през територията на Сърбия плаща по сто евро.
препоръчано
"През последните дни бяхме свидетели на жестоки реплики. Дайте да успокоим топката. Говорих с едно семейство от Сирия и те ми казаха, че са били длъжни да заплатят по сто евро за да пристигнат до тук /хърватската граница, бел.ред./", каза Котроманович, който тази нощ посети временния лагер в Опатовац, недалеч от границата със Сърбия.
"Като министър на отбраната казвам, че ние много добре знаем, че бежанците пристигат организирано до хърватската граница", каза още Хърватският министър на отбраната Анте Котроманович.


