ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ЧАС ПИК
Хърсев и Заимов: Няма опасност за българските банки, нямат взаимни депозити
8080
на 19.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма никаква опасност за парите на хората в банките, категорични са Мартин Заимов и Емил Хърсев. Двамата изразиха това мнение в сутрешния блок на Нова телевизия, съобщава novini.bg.
препоръчано
„Българските банки са много независими една от друга, те нямат взаимни депозити", каза Хърсев (на снимката). Той и Заимов са скептични относно обвинението срещу подуправителя на БНБ Цветан Гунев.
Те смятат, че ако има нарушения от негова страна, те трябва да се разследват от банковия надзор, а не от полиция и прокуратура, тъй като те не са достатъчно компетентни. Емил Хърсев и Мартин Заимов са бивши подуправители на БНБ. Според финансистите, Цветан Гунев ще бъде оправдан, пише novini.bg.


