ГОРЕЩО
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралийският ветеран Лейтън Хюит обяви, че ще пропусне тазгодишното издание на Ролан Гарос, за да може да се фокусира в Уимбълдън и Купа Дейвис. Клеят е настилката, на която Хюит има най-малко успехи - само две титли от общо 30 в кариерата си. 34-годишният тенисист вече обяви и кога ще приключи със спорта - след края на Откритото първенство на Австралия.
препоръчано
Тази година Хюит изигра едва пет мача на сингъл, от които спечели само един. Сега той планира да загрее за Уимбълдън с участие в надпреварите на трева в Хертогенбош и Куинс. Хюит има общо пет победи в двата турнира.
Миналогодишният шампион Хюит отпадна рано в Бризбейн
3865
на 06.01.2015


