ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилотът на Форс Индия Нико Хюлкенберг получи наказание с три места на стартовата решетка за следващото състезание от шампионата - Гран при на Япония. Причината бе катастрофата с Фелипе Маса в надпреварата за Гран при на Сингапур.
препоръчано
Хюлкенберг имаше контакт с Маса в 13-ата обиколка, когато пилотът на Уилямс излизаше от бокса. Форс Индията на Нико се вдигна във въздуха и се удари в предпазната стена, което причини и отпадането му от битката. В 31-ата обиколка Фелипе също трябваше да се прибере в бокса и така не финишира в състезанието.
Спортал
Хюлкенберг продължи договорът си с Форс Индия за още две години
6022
на 01.09.2015
Нико Хюлкенберг флиртува с Ферари
7426
на 21.05.2013


