ГОРЕЩО
Любослав Пенев се прибра в България
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
Сачева за оставката на Радев: Докато в летенето е важен пилотът, в политиката е екипът
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Костадин Чорбаджийски e наричан Царят на мезетата. От дълги години се занимава с месо. Той завършва висш институт по хранително-вкусова промишленост. Според Чорбаджийски преди години саламите са се правили по автентичен начин без модерни съоръжения. „Хората забравиха вкуса на автентичните салами, защото нещата се промениха. Започнаха да се налагат нови продукти. Рядко човек може да срещне истински телешки салам”, добавя Костадин Чорбаджийски пред Нова телевизия.
препоръчано
По думите му в различните райони на България има различни вкусови предпочитания.
Той пожелава на хората да бъдат по-добри един към друг, за може страната да върви напред.
свързани новини
Мезета и разядки за празничната трапеза
77851
на 31.12.2013
Силна геомагнитна буря обхвана Земята
12472
преди 3 часа
Труп на мъж стресна бургазлии до мол "Галерия"
11980
преди 4 часа
Проф. Георги Рачев каза докога ще продължат ледените дни
16771
преди 4 часа


