ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева ще участва в Конференцията на председателите на парламентите на страните членки на ЕС във Виена на 8 и 9 април 2019 г. Това съобщиха от пресцентъра на Народното събрание.
препоръчано
Тема на първата сесия на форума ще бъде „Европейският съюз и неговите съседи“. През втория ден председателите на парламенти ще обсъдят темата „Европейският съюз пред европейските избори през 2019 г. – по-нататъшното развитие на сътрудничеството между националните парламенти и европейските институции“. Ще бъде приета и заключителна декларация на Конференцията.
свързани новини
Цвета Караянчева: Българските мюсюлмани трябва да бъдат подкрепени
10076
на 16.03.2019


