BG EN

Цвета Караянчева: Чуждите посланици бяха омерзени от поведението на парламента

ЧАС ПИК

Цвета Караянчева: Чуждите посланици бяха омерзени от поведението на парламента

8331
на 22.05.2013
Цвета Караянчева: Чуждите посланици бяха омерзени от поведението на парламента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"За първи път в иторията на българския парламентаризъм, вчера чуждите посланици си тръгнаха преди да чуят словото на новоизбрания председател на Народното събрание Михаил Миков. Те се почувстваха обидени от цирка, в който се превърна заседанието. За това допринесе поведението на "Атака". Това каза в ефира на БНТ преди минути Цвета Караянчева, секретар на парламентарната група на ГЕРБ.

препоръчано

Днес ГЕРБ ще внесе искане за касиране на изборите. 

"Обещахме изцяло да подкрепяме реалните политики на бъдещото правителство. Но тънката червена линия между БСП, ДПС и "Атака" вчера на първото заседание на парламента лъсна. Всички се обърнаха срещу нас, защото нашите министри влязоха в много дълбоки води и много сериозни закононарушения скоро щяха да лъснат", каза Караянчева. Но не съобщи за какви закононарушения и от кого са извършени става дума.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК