BG EN

Цветанов награди победителите в риболовен турнир в с. Конска

Политика

Цветанов награди победителите в риболовен турнир в с. Конска

5880
на 15.09.2014
Цветанов награди победителите в риболовен турнир в с. Конска
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След по-малко от месец ни предстоят много важни избори, на които трябва да докажем, че ГЕРБ продължава да е първа политическа сила в България. Това каза заместник-председателят на ПП ГЕРБ и председател на Националния предизборен щаб на партията Цветан Цветанов, който награди победителите в риболовен турнир в с. Конска, община Брезник, съобщиха от пресцентъра на партията.

препоръчано

Той бе придружаван от водача на листата на ГЕРБ-Перник и Областен координатор на партията Вяра Церовска и останалите кандидати за народни представители от региона.

Цветан Цветанов подчерта, че през последната година страната ни е изгубила много ценно време, което трябва да бъде наваксано и България да се върне на пътя на икономическото развитие.

„ГЕРБ е единствената политическа сила, която многократно е доказвала, че работи за България и българите. Сега е време за реформи, които да позволят на проблемните сектори отново да заработят“, категоричен беше Цветанов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК