BG EN

Цветанов с ултиматум към Бойко: Всичко, което съм правил, съм го съгласувал с председателя

ЧАС ПИК

Цветанов с ултиматум към Бойко: Всичко, което съм правил, съм го съгласувал с председателя

18865
на 25.04.2013
Цветанов с ултиматум към Бойко: Всичко, което съм правил, съм го съгласувал с председателя
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Всичко, което съм правил, съм го съгласувал с лидера и винаги съм се ръководил от върховенството на закона", заяви преди минути Цветан Цветанов на среща със симпатизанти на ГЕРБ в Златоград. Така заместникът на Бойко Борисов коментира изявленията на Мирослав Найденов, че са били подслушвани всички министри от кабинета. Думите му прозвучаха като ултиматум към председателя на ГЕРБ Бойко Борисов, който минути преди това оповести, че няма намерение да маха Цветанов.

препоръчано

На въпрос защо Найденов е бил подслушван, Цветанов отговори, че опозицията многократно е подавала сигнали срещу ексземеделския министър. „Аз винаги съм се ръководел от закона независимо срещу кого е имало сигнали за корупционни схеми”, защити се Цветан Цветанов. 

Дясната ръка на Борисов се закани, че отново ще бъде министър на вътрешните работи. „Досега съм подписвал искания за използване на СРС само след подписи на прокурор и съдия. Министърът следи сроковете за ползването на СРС-тата. Това е, което съм правил, това е, което ще правя, ако пак стана вътрешен министър”, заплаши Цветанов.

 

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК