BG EN

ЦВЕТЕН ДЪЖД! Панагюрище домакин на световно първенство по фойерверки

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЦВЕТЕН ДЪЖД! Панагюрище домакин на световно първенство по фойерверки

14494
на 23.05.2018
ЦВЕТЕН ДЪЖД! Панагюрище домакин на световно първенство по фойерверки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За шеста поредна година жителите и гостите на Панагюрище ще могат да се насладят на цветна феерия в нощното небе на града. Между 25-ти и 27-ми май сили в майсторството да направят най-красива заря ще премерят различни отбори.

препоръчано

Участници през тази година ще са миналогодишните победители в състезанието Казахстан, както и отбори от Украйна и Норвегия.

Тържественото откриване на фестивала е от 20 часа на 25 май. Веднага след него гостите на феерията ще бъдат подгрети с музикален концерт и заря от българската компания, съорганизатор на събитието в партньорство с община Панагюрище. След това посетителите ще могат да се насладят на свободното и на състезателното шоу на миналогодшините победители от Казахстан, предава "travelbulgarianews".

На 26 май са предвидени музикални концерти и шоуто на отбора от Норвегия, а 27 май какво могат да сътворят в небето над българския град ще покажат състезателите от Украйна.

Награждаването на победителите ще от 22.30 часа на 27 май. Фестивалът ще завърши отново с музикален концерт. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК