BG EN

Цвети Стоянова заприлича на корейка

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Цвети Стоянова заприлича на корейка

35079
на 30.07.2018
Цвети Стоянова заприлича на корейка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световната шампионка по художествена гимнастика Цвети Стоянова е заприличала на корейка от многото пластични операции.

препоръчано

Цялата физиономия на смуглата красавица е променена до неузнаваемост. Днес няма и помен от момичето, което излизаше на терена и печелеше медал след медал. Напомпани устни, клъцнат нос и дръпнати очи, които й придават доста странен и нетипичен вид – на това е заприличала Цвети. Феновете на гимнастичката не спират да й се радват, че е жива след трагедията, но и да я критикуват, че е надминала фолк певиците по корекции.

Повечето й почитатели са разочаровани от поведението й и това, че заложи на силикона, чалгата и деколтетата. Дори се е разделила с момчето, което не спираше да я подкрепя, въпреки всичко – Александър Любенов.

Според критиците Цвети си слага и ботокс и се е пристрастила към пластичните операции.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК